Actuele inschrijvingen

# Team Sloep Soort Klasse
1 Willemsvaarders Willemsvaarder Heren 2de Klasse
2 Ferox dames Azorean high Dames 1ste Klasse
3 Roeiclub TEDIRO Carma Heren 2de Klasse
4 Haarlemse heren Haarlemmerhout Heren Hoofdklasse
5 H28 Octopus Heren 1ste Klasse
6 Roeivereniging Tata Steel Adamanteus Heren 2de Klasse
7 Meiden van Muyden Dolman Dames 1ste Klasse
8 Ekiep'9 Jan van Schaffelaar Heren 2de Klasse
9 TIOG 1 Last of the Titanic Heren 1ste Klasse
10 TIOG 2 De Liefde Heren Gig
11 TIOG 3 De Leuve Heren 1ste Klasse
12 Meiden V Staal Kaag 1 Dames 1ste Klasse
13 Sloeproeivereniging Nieuwendam IGOR Heren 2de Klasse
14 Roeiteam Loodsen Rijnmond Lootsman Heren 2de Klasse
15 Haarlemse dames Icterus Dames 1ste Klasse
16 Idunn Visbyvaarder Dames 1ste Klasse
17 Baldr Schonenvaarder Heren 2de Klasse
18 Deurloo's Kaaitje Kaat Heren 1ste Klasse
19 Deurloo's Kaaitje Mien Dames 2de Klasse
20 EPZ DOLFIJN Heren 2de Klasse
21 Roeien in herstel Castor Heren 2de Klasse
22 De Spierring H2 De Vecht Heren 1ste Klasse
23 Vrienden van de Yellowfin Yellowfin Heren 1ste Klasse
24 Band of Brothers (DMRC) Gone but not forgotten (GBNF) Heren 2de Klasse
25 STC-1 Evert deddes Heren Hoofdklasse
26 Stc-2 Anthony van Hoboken Heren 1ste Klasse
27 Heren Krom de Voorganck Heren 1ste Klasse
28 Bacchus Bacchus Heren 2de Klasse
29 De heeren van Delfshaven Rotterdammer 2 Heren 2de Klasse
30 EBS Rotterdam Leitsagher Heren 2de Klasse
31 VOC Den Gouden Phoenix Heren 2de Klasse
32 Zuyderzee roeiers Schokland Heren 2de Klasse
33 Port of Rotterdam Cor de Bruin 1 Heren 2de Klasse
34 DMRC De Zwarte Duivels Heren 2de Klasse
35 Doeslief Groot en Grut Dames Gig
36 De IJsvogel Groot grut Dames Gig
37 Altena Rowers Groot Grut 2 Heren Gig
38 Groter dan Grut Groot & Grut 4, Woudrichem Heren Gig
39 Schone Waardin Schone Waardin Heren 1ste Klasse
40 Brielse Roeiclub Witte de With Heren 2de Klasse
41 Barndweer Rotterdam Ben Vossenaar Heren 1ste Klasse
42 STC-3 mercator Heren 1ste Klasse
43 STC-4 Jan Backx Heren 2de Klasse
44 t Juiste Tuig Maaike Heren 1ste Klasse
45 VOC Rotterdam Forel Heren 2de Klasse
46 Quo Vadis De Onrust Heren 2de Klasse
47 De Heeren XIV Orkaan Heren Hoofdklasse